PASLAUGOS

PLOKŠČIŲ PJOVIMAS

Greitai ir tiksliai išpjausime įvairiausių formų detales iš įvairių storių ir formatų LMDP ar MDF plokštės, lukštu dengtos plokštės, Compact laminato, fanieros, akrilu ar plėvele dengtos plokštes.

BRIAUNŲ LAMINAVIMAS

Su vokiečių firmos HOMAG staklėmis galime laminuoti ABS, PVC ir medines iki 8mm storio briaunas tiek įprastais tiek drėgmei atspariais poliuretano klijais. Inovatyvios staklės garantuoja precizišką ir tobulą darbų atlikimą.

CNC
FREZAVIMAS

Įvairių MDF filingų frezavimas, plokščių, stalviršių frezavimas CNC staklėmis. Darbus atliekame tiksliai pagal Jūsų pageidavimus. Frezuojame pagal formas arba pateiktus brėžinius. Dėka aukštos mūsų meistrų kvalifikacijos ir inovatyvių staklių frezavimas atliekamas itin tiksliai.

PLOKŠČIŲ DAŽYMAS

Kokybiškas MDF dažymas. Kadangi kruopščiai atsirenkame dažų bei grunto gamintojus ir darbą atlikame preciziškai, galime išgauti bet kurią spalvą iš RAL ar NCS paletės. Jei ieškote konkretaus atspalvio – tikrai turėsite iš ko rinktis. Mūsų meistrai nudažys Jūsų gaminį tolygiai ir kokybiškai, o dažyto MDF pagamintu baldu džiaugsitės ilgai. Esame lankstūs ir atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius. Visada siekiame geriausio rezultato.